Ferienpension - Skupina Hotel na farme v Jižní Tyrolsko v AhrntalPro bližší informace a mnoho fotek najdete na naší nové homepage

Jsme v letní a zimní sezóny pro vás!
Südtirol Holiday House - Hotel
Itálie Holiday House Hotel
Pusteria South Tyrol a Dolomite hory
Alpy Ski areál ski Val Pusteria
Jsme tady v horách v zime v prekrásném Jižním Tyrolsku v Itálii.
Tešíme se na Vás privítá náš malý ráj tady v horách nad Luttach in Ahrntal to bylo dovoleno doprovázet. Seznámit na následujících stránkách obraz naší dovolené - Pension pro skupiny na našem statku. Chceš vuni absolutní svoboda prožívat a tešit? Nacházíte se hledají originalitu a odpocinku - odpocinek, nebo i jinou dovolenou dobrodružství? Pak jste na správném míste! A slunná poloha, velkorysý a štastný, bezpecný v snový strane je rustikální prírodní Schwarzbachtal nad Luttach v míru ve svete ... A pravda oázou pro Lidé, kterí hledají skutecnou oázou! Predstavte si, že Ahrntal zde v Jižním Tyrolsku v trauhaft krásném prírodním prostredí, a vyzvou hrát hlavní roli a budeme doprovázet Vás nejkrásnejší cas roku. Zkušenosti v našem dome na farme štastný svátky, uvidíte, že máte dobrou volbou! Váš odpocinek a relaxaci na slunci-promoklý ostrov Ahrntal Pusteria rájem na dovolenou v jižním Tyrolsku, .... na zemi, musíme vám slíbit .... budeme nabízet je na Vás! Náš svátek - Pension Luttach zde výše v Ahrntal Südtirol jsme v pronájmu pro rodiny, ale i do vetších skupin. S cenami jsme obecne pomerne príznivá. A dobre vybavený-host-dum je dnes pro mnoho našich hostu dobrou alternativou k drahé hotely. Váš i-zaslouženou dovolenou s námi v Ahrntal v Jižní Tyrolsko je nic v ceste, Tešíme se na zprávy od vás!


Zde najdete skupiny zvlášte pro cetné nabízí cenove dostupné dovolené na zajímavé a rozmanité, aby mohli plánovat.
Vlastní-Alto Adige Self-catering dum Pustertal - Ahrntal Skupiny ubytovny v PusteriaSüdtirol Luttach v Ahrntal Francouzské strane Englisch Polnische Sprache Ungarische Seite Steinh.

Je tajný tip pro skupiny, které chtejí nezapomenutelnou dovolenou zkušenosti. At už letní ci zimní tento svátek je vhodný zejména pro skupiny. Nejlépe ceny pro ranní ptáce. Farmhouse pro skupiny, pro malé peníze dostanete od nás je vše o peknou dovolenou ve skupine zkušenosti, aby mohla. Podívejte se na naše nabídky. Budete se divit.

Prázdniny v našem dome - Hotel v Ahrntal v Pusteria v Jižní Tyrolsko - Itálie. Apartmány - hotel pro skupiny. Ideální pro lyžování v zime, turistika v léte. Relaxacní ci dobrodružné dovolené, stejne jako si v Zima v Jižním Tyrolsku najdete vše pro nezapomenutelnou dovolenou tešit. Ceny jsou docela levné.